W najbliższej przyszłości

z Brak komentarzy

Czary mary, co w najbliższej przeszłości Was czeka

Na szczęście nie potrafię przewidywać przyszłości, są jednak rzeczy na które mam wpływ i które dla Was zaplanowałam. Właśnie o tych planach mówię w nagraniu. Przez długi czas zbierałam różne materiały i w najbliższym czasie będę je podrzucać na stronę. Znajdziecie informacje zarówno o placach zabaw, podwórkach jak i o przestrzeni w domu ze sporą dawką pedagogiki Marii Montessori. 

Wspomniane "czary mary" można wprowadzić do waszych domów, placówek, podwórek. Te czary to obserwacja, która wpływa na to jak budujemy otoczenie. Te czary to wsłuchanie się w potrzeby każdego z uczestnika (domownika, użytkownika, dziecka, rodzica, pedagoga). O takich czarach, trikach, będę Wam opowiadać. 

Całkiem coś nowego

Od dłuższego czasu, razem z Justyną Lewandowską pisałyśmy dla rodziców przewodnik związany z rozwojem i otoczeniem dla maluszków w wieku od 0-1 roku. Postanowiłam, że podzielę się z wami tym przewodnikiem w wersji audio- takiej do posłuchania. Podcast z przewodnikiem będę wrzucać regularnie na stronę. Marzy mi się z czasem ukończyć wersję drukowaną, w której będziecie mieli od razu dostęp do instrukcji zabawkowych, wydruków z których będziecie mogli zrobić mobile itp. Na razie będziecie mieli co posłuchać podczas spacerów, w drodze, w biegu. 


 

TUTAJ znajdziecie wersję nagrania jeszcze sprzed roku. Nagrania robię od nowa, więcej jest gadania od siebie. 


A już teraz możecie pobrać darmowy prezent, albo zapisać się na newsletter. Zapis stanowi gwarancję, że będziecie mieli na zawsze dostęp do BAZY WIEDZY i darmowych materiałów. Prezent jest do pobrania z głównej strony.  Okienko do zapisu na newsletter znajdziecie w zakładce czytelnia po prawej stronie. 

Miłego oglądania.