Tekturowy pokój

z Brak komentarzy

DSC07288W ramach ciekawostki przed Wami tekturowy pokój. To koncepcyjny projekt, który powstał na konkurs Komandora. Pokój miał być zaprojektowany w wersji dla dziewczynki i dla chłopca. Praca na tym konkursem była niezwykle ciekawa. W konkursie trzeba było wymyślić system mebli modularnych. Pomysłem ma pokój było stworzenie w miarę prostych mebli, które można modyfikować w zależności od wieku dziecka, albo rozrastania się rodziny.

Meble miały być tak naprawdę tłem dla dziecięcych dekoracji. W dziecięcych pokojach jest tyle różnych kolorów i wzorów wynikających z zabawek, obrazków itp. Uspokojenie tej tęczy kolorystycznej są jednokolorowe meble. Zapraszam do zapoznania się z odgrzebanym na nowo projektem. Najwięcej frajdy było ze stworzeniem makietki. Moja mama mi pomagała przy firankach. To było pole do twórczego wyżycia się. Małe mebelki, miniaturowe dekoracje- powstał z tego dziecięcy świat, prawie jak w filmie Jak we śnie.

Tekturowy pokój znajdziecie też w dziale projekty. W tekturowych pokojach, aż roi się od miniaturowych dizajnerskich przedmiotów.

DSC07291
a na tym zdjęciu jest nawet miniaturka plakatu Apple Papple autorstwa Fine Little Day