Miejska Dżungla jesienną porą

z Brak komentarzy

Co to jest Miejska Dżungla?

Za oknem jesień, dziś w barwach szaro- burych. Na myśl o wyjściu z domu aż się robi zimno. Najchętniej każdy by się schował pod ciepłym kocem z ciepłym naparem/ herbatą. Tak się jednak składa, że gdy na pokładzie są dzieci, to nie wyjście na spacer może przerodzić się w domowy Armagedon. Nie wiem jak to wygląda u Was, ale mój synek gdy nie wyjdzie na spacer ma nadmiar siły i energii, którą ciężko wybiegać w czterech ścianach. Dlatego z pomocą przychodzą nam spacery po Miejskiej Dżungli.

Może się zastanawiacie co to właściwie jest Miejska Dżungla. To nic innego jak przestrzeń miejska wokół nas. Jesienną porą nasze spacery nie są już tak długie i dalekie. Mieszkamy w mieście i korzystamy z tego co jest najbliżej. Wtedy  nie straszne jest wychodzenie na dwór, gdy z oknem jest już całkiem ciemno. 

Co tu robić?

Mam dla was kilka propozycji co można robić w Miejskiej Dżungli jesienną porą. To są zarówno pomysły na zabawę jak i ekwipunek, który może się przydać. Sprawdzone pomysły, co tu robić żeby przetrwać takie eskapady :). Przestrzeń miejska na prawdę potrafi zaskoczyć, czasem to będzie jakiś zwierz, którego wcześniej nie widzieliście, a czasem jakaś instalacja/urządzenia do zabawy. Życzę Wam udanych wypraw i niesamowitych wrażeń w jesiennych okolicznościach przyrody i pogody. 

Miłego oglądania: