5 zasad jak zaprojektować podwórko (+kilka słów o blogu)

z Brak komentarzy

Kilka słów o blogu

Zanim opowiem jak zaprojektować podwórko to mam wielką potrzebą podzielenia się z Wami przełomowym pomysłem. Ten pomysł dotyczy mojego sposobu komunikacji z Wami. Muszę się przyznać, że pisanie jest dla mnie trudne, a jest wiele rzeczy z którymi chciałabym się podzielić. W końcu wymyśliłam, że czas połączyć moje dwa zamiłowania czyli projektowanie przestrzeni dla dzieci i montowanie filmików. Z tego połączenia wyszedł videoblog o małych i dużych przestrzeniach dla dzieci. Jestem ciekawa czy taka forma Was zainteresuje.

#QlalaTV odsłona pierwsza 

Tymczasem kilka słów wstępu do #QlalaTv odsłona pierwsza :). Znajdziecie tam informacje jak zabrać się do zmian, do projektowania podwórek czy ogródków. W filmie jest omówionych 5 zasad od czego zacząć. Jeżeli chcecie bardziej zgłębić temat to odsyłam Was do prezentacji o Ogródku dla malucha,  znajdziecie tam więcej pomysłów i inspiracji.

Miłego oglądania i zabieram się do kolejnych filmów. Jeżeli jest jakiś temat, który chcielibyście zgłębić a dotyczy on przestrzeni dla dzieci to piszcie w komentarzach.